Klub Diana dálkové internetové kurzy hubnutí, žádná drastická dieta

Dálkové internetové
kurzy hubnutí

Klub Diana - dálkový internetový kurz hubnutí

Dálkové kurzy účinného hubnutí.
Pro ty vzdálenější nebo příliš vytížené!

Dálkové internetové kurzy individuálního hubnutí jsou k dispozici pro Vás, jež nemůžete do kurzů chodit. Přihlaste se kdykoli, ať i Vás můžeme krásně zhubnout!

Chcete si konečně splnit své předsevzetí a zbavit se kil navíc? Dálkové kurzy začínají kdykoli po odeslání Vaší přihlášky. Jsou nabídkou odborné efektivní pomoci pro všechny, kdo nemají silnou vůli sami dlouhodobě hubnout a už nechtějí být XL. S námi to dokážete. Seberte odvahu a pojďte s námi do toho!

Máme bezkonkurenčně nejnižší ceny kurzovného! Budete příjemně potěšeny!

Snažíme se být k dispozici každé dívce a ženě, která má chuť o sebe pečovat, ale kvůli různým důvodům, jako je stud za nadváhu, věk apod. by nešla ani do fitka, ani do tělocvičny. S námi jste na té správné lodi.

Internetový kurz na hubnutí - pro začínající

Objednat

Úprava redukčního režimu a odborné vedení lektorkou komunikací emailem. Možno začít kdykoliv, pak probíhá od zaslání 1. lekce 11 týdnů nepřetržitě. Určeno pro ženy i muže, kteří mají dobrý zdravotní stav, dobré trávení a tudíž kila navíc.

Co bude následovat?

• Po obdržení Vaší závazné objednávky pomocí formuláře na těcho stránkách (viz níže), Vám pošleme obratem složenku na úhradu kurzovného.
  • Po obdržení Vaší platby Vám do 3 dnů zašleme emailem první lekci, záznamové šablony a instrukce, jak postupovat.
  • Po týdnu odešlete své záznamy k vyhodnocení a my obratem zašleme druhou lekci s pokyny, jak postupovat ve druhém týdnu. Po něm opet zašlete své záznamy a obdržíte třetí lekci. S ní Vám zašleme i Vaše první záznamy s jejich podrobným rozborem, ale i osobními radami a instrukcemi lektorky.
  • Každý další týden takto obdržíte své zpracované záznamy s novou lekcí. Kurz je jedenáctitýdenní s kontaktem jedenkrát týdně emailem

Cena tříměsíčního cyklu (11 lekcí): 1 788 Kč
Platnost cen je od 1. ledna 2013.

Přehled kurzů:
Internetový kurz na hubnutí pro začínající
IK-Z

Kontaktní osoba:
PhDr. Zdeňka Sládečková, telefon: 296 180 024, 603 148 837

Internetový kurz na hubnutí - pro pokračující

Objednat

Další spolupráce, podpora a odborné vedení lektorkou komunikací emailem.

Cena tříměsíčního cyklu (12 lekcí): 1 608 Kč
Platnost cen je od 1. ledna 2013.

Přehled kurzů:
Internetový kurz na hubnutí pro pokračující
IK-P

Kontaktní osoba:
PhDr. Zdeňka Sládečková, telefon: 296 180 024, 603 148 837

Kam dál?

Kurzy účinného hubnutí - žádná drastická dieta!
Chcete si konečně splnit své předsevzetí a zbavit se kil navíc? Docházkové kurzy pro začínající, pokračující, speciálky, stejně i cvičení na hubnutí, pilates, pilates light, zkrátka nové tříměsíční programy spolupráce na Vaší štíhlosti a kráse začínají.

Získejte více informací o oblíbených Kurzech účinného hubnutí za bezkonkurenční ceny.

Kurz hubnutí - objednávkový formulář

Objednejte se na tříměsíční internetový kurz hubnutí
Vyberte kurz: *
Vaše jméno a příjmení: *
Ulice a číslo popisné: *
Město: *
Psč: *
Telefon: *
Vaše dotazy a poznámky

Opište kontrolní kód z obrázku: *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

email: sladeckova@klubdiana.cz